• کوینر، تالارگفتمان تخصصی حوزه بلاکچین، بیتکوین و دیگر کریپتو ها، مهمترین نوآوری حوزه اقتصاد می باشد.

اگر شما هم از علاقه مندان به دیجیتال کارنسی ها هستید، همین حالا عضو شوید.

اولین همایش (بزرگ) بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال و قدم شجاعانه برگذار کنندگان آن

دیروز روز فوق العاده ای برای من به عنوان یک علاقه مند به حوزه بلاکچین و کریپتوها بود. واقعا از یک یک برگذار کنندگان این همایش عالی کمال تشکر رو دارم. واقعا همایش btcday.ir چه از نظر مارکتیگ صحیح اسپانسرها، چه از نظر فنی و مطالب پوشش داده شده، و چه از نظر استقبال مخاطبان، اولین و بهترین همایشی بود که من طی این چند سال در این زمینه دیدم. و به حق می توان آن را روز بیتکوین در ایران نامید.

خیلی خوشحالم که اسپانسر های این همایش، گروه هایی بسیار توانمند می باشند و این شجاعت را به خرج داده اند که در کشور عزیزمان، با تمام مشکلات خاصی که در حوزه های مختلف دارد، استفاده از فرصتها و چالش های این حوزه را به خوبی تبیین و جهت دهی می کنند.

واقعا از بیانات یک یک عزیزان استفاده کردم و دانش بیشتری در این حوزه کسب کردم، امیدوارم که در قدمی که برای تعالی جوانان این مرز بوم برداشتند استوار قدم بمانند.

btcday-ir.jpg

تشکر ویژه ای از جناب آقای علی میزانی؛ مدیر محترم شرکت سیتکس و همچنین جناب آقای سهیل نیکزاد، بخاطر بیانات شجاعانه و معتقدانه ای که داشتند دارم، من هم به عنوان یک علاقه مند به بلاک چین و حوزه کریپتو ها اعتقاد دارم که فناوری بلاکچین یک ایدوئولوژی و یک اعتقاد می باشد، که می تواند به صورت عملی فرصتهای برابر برای بهره مندی تمامی افراد بر اساس توانائی های آن ها ایجاد و سیستم ناعادلانه توزیع قدرت و ثروت در جهان را به بهترین وجه عادلانه سازد.