بهترین ارزهای آینده دار کدام ها هستند

مهرزاد

عضو جدید
دوستان من میخوام سه ارز ریپل ،آیوتا و دوچ کوین رو واسه سرمایه گذاری در بحث کریپتو کارنسی انتخاب کنم میخواستم بدونم دوستان نظر در این باره دارن که حاصل تحقیقات خودشون باشه و موجب راهنمایی من و سایر دوستان باشه خیلی ممنون ، البته بنده خودم تحقیقات مختصری در این خصوص انجام دادم

تجربه به من ثابت کرده که کلا روی آلتکوین ها سرمایه گذاری دراز مدت انجام ندم، و فقط نوسانگیری کنم و نهایتا چند ماه روی اونا باقی بمونم. به نظرم اگه میخوای روی آلتکوین ها سرمایه بذاری، در اولین فرصتی که افزایش قیمت پیدا کردن، اونارو تبدیل به بیتکوین کن. خیلی روی این آلتکوین ها حساب باز نکنید.

به نظرم الان برای خرید ریپل خیلی دیر شده، خیلی خطریه روی این قیمت حدود 2 دلاری فعلی بری سمتش، مطمئنا سازندش در حال فروختن 10-15 میلیارد ریپلیه که نگهداشته، به هر صورت بهتره بیشتر مطالعه کنی. توجه کن که ریپل واقعا یک ارز مجازی واقعی به مفهموم غیرمتمرکز و تراستلس نیست و فقط داره از هایپ به وجود اومده برای کسب منفعت خودش (شرکت ریپل) استفاده میکنه. در واقع کنترل کل ارز ریپل بدست یک شرکت می باشد، مثلا حتی آی پی ایران رو هم مسدود کرده و برای اینکه والتتتون از داخل ایران موجودی ریپل رو نشون بده باید از فیلتر شکن استفاده کنید که این با ماهیت و اهداف یک کریپتوکارنسی واقعی کاملا در تضاد می باشد، پس بدنیست در مورد ریپل این مطلب و این مطلب رو بخونی. و توئیت زیر رو هم ببینی:

ripple-xrp-reality.png

باز به نظرم، خود بیتکوین تو این بازار خیلی پر ریسک، بازم انتخاب خوبیه، به خصوص که الان قیمتش خیلی پائین تر از بالاترین قیمتیه که بهش دست یافته. نمودار این 9 سال نشون داده که بیتکوین هر قیمتی که بهش رسیده، مجددا رد میکنه. یعنی الان که حدود 14 هزار دلار قیمتشه، حدودا 6 هزار دلار کمتر از بالاترین قیمتیه که بهش دست یافته، پس به احتمال زیادی اگه مثلا تا 4 ماه دیگه 6 هزار دلار بره بالا تا مجددا به قیمت 20 هزار دلار برسه، خودش سود حدود 40 درصدیه، که نصبت به ریسک کمتری که در مقابل آلتکوین ها داره، سود خوبیه. هرچند شاید مثل بعضی از آلتکوین ها یکدفعه 100 برابر نشه، ولی تو این بازار پر ریسک برای یک تازه وارد انتخاب خوبیه. کلا منظورم اینه که اگه رو بیتکوین امکان سود 50 درصدی هست، امکان ضرر 50 درصدی هم هست. حالا اگه برای یک آلتکوین امکان سود 1000 درصدی هست، امکان ضرر 1000 درصدی هم هست.

koper

عضو جدید
نظرتون درباره مونرو چیه؟ به نظرم بعد از بیت کوین الان مونرو خیلی خیلی قوی شده

موضوعات مرتبط با این گفتگو