فروش والت سخت افزاری لدجر نانو اس

Mohamadreza

عضو جدید
سلام، برای سرمایه گذاری در دنیای کریپتوها تحقیق کردم؛ دیدم امن ترین راه نگهداری اونا کیف پول سخت افزاریه. با توجه به آشنایی که در خارج از کشور داشتم، پیگیر شدم، و تعدادی خریدم، (خرید بصورت تعداد در هزینه پست به صرفه تر شد) حالا تعداد محدودی والت سخت افزاری لدجر نانو اس (Ledger Nano S) دارم که اگر دوستان نیاز دارند؛ اعلام کنند تا با قیمت منصفانه معامله کنیم.

توجه: کلیه والت ها بفروش رفته، و موجود ندارم.

فایل های ضمیمه

• 76.4 KB نمایش ها: 150

Lukose

عضو جدید
  • قیمت فروش والت سخت افزاری لجرنانو اس چنده؟
  • کدوم شهر هستید؟
  • آیا امکان خرید حضوری و پرداخت در محل وجود دارد یا فقط ارسال میکنید؟
  • ورژن نرم افزار نصب شده روی والتای Ledger Nano S شما چنده؟

Mohamadreza

عضو جدید
  • قیمت فروش والت سخت افزاری لجرنانو اس چنده؟
  • کدوم شهر هستید؟
  • آیا امکان خرید حضوری و پرداخت در محل وجود دارد یا فقط ارسال میکنید؟
  • ورژن نرم افزار نصب شده روی والتای Ledger Nano S شما چنده؟
سلام
تهران هستم
بله امکان پرداخت در محل وجود داره
پکش باز نشده اس و هر ورژنی داشته باشه قابلیت نصب ورژن جدید داره

والت سخت افزاری چه ارزهایی رو ساپورت میکنه ؟
والت سخت افزاری لدجر نانو اس کوین های زیادی رو به صورت مستقیم در خودش پشتبانی میکنه، البته ابتدا باید اکستنشن Ledger Manager رو از قسمت APPS و WEB STORE گوگل کروم نصب کنی، بعد با این افزونه، والت هر کدوم از کوین هایی که میخوای، روی لدجر نانو است نصب کنی.

ظاهرا به خاطر محدودیت فضای داخل دستگاه سخت افزاری، همزمان میشه والت 5 تا 6 کوین مختلف رو روی اون نصب کنی، البته من بیشتر از این نیازم نشده که دقیقا امتحان کنم.

لیست کوین هایی که مستقیما میتونی رو لدجر نانو اس استفاده کنی اینا هستن:

• Ark
  • Bitcoin
  • Bitcoin Cash
  • Dash
  • Dogecoin
  • Ethereum
  • Ethereum Classic
  • Komodo
  • Litecoin
  • PoSW
  • Ripple
  • Stratis
  • Zcash
ضمنا تعداد زیادی از توکن های اتریوم هم میتونی به صورت غیر مستقیم و با استفاده از https://www.myetherwallet.com در لدجر نانو اس به صورت امن استفاده کنی، به این صورت که به سایت مای اتر والت میری و تو قسمت تنظیماتش، به صورت شکل زیر لدجر والت رو برای دسترسی به والت تنظیم میکنید.

Ethereum-ledger-nano-s.png
بعد از اینکار، با استفاده از مای اتر والت، تعداد بسیاری از توکن های اتریوم، مانند لیست زیر رو میتونید به صورت امن در والت سخت افزاری لدجر نانو اس استفاده کنید:
  • 1ST FirstBlood
  • ANT Aragon
  • ARC ArcticCoin
  • BAT Basic Attention Token
  • BeerCoin - BEER BeerCoin
  • BCDN BlockCDN
  • BNT
  • CFI Cofound.it
  • CRB CreditBit
  • CryptoCarbon - CCRB CryptoCarbon
  • DAO Decentralized Autonomous Organization
  • DAO_extraBalance
  • DGD DigixDAO
  • DGX 1.0
  • EDG Edgeless
  • EMV Ethereum Movie Venture
  • GNO Gnosis
  • GNT Golem
  • GUP Matchpool Guppy
  • GT
  • HKG Hacker Gold
  • HMQ Humaniq
  • ICN Iconomi
  • JET JetCoin
  • LUN Lunyr
  • MCAP MCAP
  • MCO Monaco
  • MGO MobileGo
  • MDA Moeda
  • MIT Mainstreet Investment Tokens
  • MKR MakerCoin
  • MLN Melon
  • MNE Minereum
  • MYST Mysterium
  • NxC Nexium
  • PAY TenX
  • PTOY Patientory
  • PLU Pluton
  • QAU Quantum
  • QRL Quantum Resistant Ledger
  • REP Augur
  • RLC iExecRLC
  • RLT RouletteToken
  • DICE Etheroll
  • ROUND RoundCoin
  • SGT Status Genesis bounty token
  • SNGLS SingularDTV
  • SRC SecureCoin
  • SWT SwarmCity
  • TaaS Token as a Service
  • TIME Chronobank
  • TKN TokenCard
  • TRST TrustCoin
  • VSL vSlice
  • VERI Veritaseum
  • WINGS Wings
  • XAUR Xaurum

Moradi

عضو جدید
سلام

برای سرمایه گذاری در دنیای کریپتوها تحقیق کردم؛ دیدم امن ترین راه نگهداری اونا کیف پول سخت افزاریه.

با توجه به آشنایی که تو کانادا داشتم، پیگیر شدم، و از آمازون کانادا تعدادی خریدم، (خرید بصورت تعداد در هزینه پست به صرفه تر شد)

حالا تعداد محدودی والت سخت افزاری لدجر نانو اس (Ledger Nano S) دارم که اگر دوستان نیاز دارند؛ اعلام کنند تا با قیمت منصفانه معامله کنیم.
سلام. خسته نباشید. والت سخت افزاری به دست شما رسید؟ موجود دارید؟ در صورتی موجودی چه قیمتی هست و چطور میتونیم هماهنگ کنیم؟ سپاس

سلام. خسته نباشید. والت سخت افزاری به دست شما رسید؟ موجود دارید؟ در صورتی موجودی چه قیمتی هست و چطور میتونیم هماهنگ کنیم؟ سپاس
اکثر فروشندگان کیف پول سخت افزاری به صورت تعداد محدود از کشور تولید کننده وارد میکنند، و چون فروش کیف پول سخت افزاری بیت کوین بسیار خواهان پیدا نموده قیمت ledger nano s افزایش زیادی نسبت به قیمت فروشنگان خارجی کیف پول لجر نانو ledger nano s پیدا نموده.

متاسفانه شما نمی توانید والت سخت افزاری بیت کوین را با قیمت اصلی در ایران پیدا نمائید و باید در فواصل مختلف با فروشندگان مختلفی که قصد فروش کیف پول بیت کوین لجر نانو اس را دارند تماس بگیرید تا اگر کیف پول ledger را موجود داشته باشند سریعا آن را به قیمتی که فروشنده اعلام می نماید خریداری نمائید.

ظاهرا قیمت ledger هم مثل فیمت بیتکوین در ایران متفاوت با کشورهای دیگر می باشد. امیدوارم که به زودی یکی از واردکنندگان توانا مثل دیجی کالا به سراغ واردات کیف پول های سخت افزاری کریپتو کارنسی ها بره تا شاید کمی تعادل در سمت عرضه ایجاد و قیمت ها مشخص و مناسب خریداران ایرانی کیف پول سخت افزاری ارزهای رمزنهاد شود.

alireza2017

عضو جدید
دوستان من ساکن کانادا هستم و اگر تعداد بالا والت لازم داشته باشید میتوانم ارسال کنم. ما همچنین دستگاه های انت ماینر S9 و L3 را هم میفروشیم با پیش فروش 2 ماهه.

alireza2017

عضو جدید
لطفا تعداد را بفرمائید. قیمت رویسایت آمازون و ای بی 200 دلار آمریکا است ولی با پیش خرید به تعداد (تحویل در آخر مارس حدودا اواسط فرورودین) میتونیم به قیمت حدود 120 دلار آمریکا به شما تحویل دهیم

Mhammadr89

عضو جدید
سلام
کسی درحال حاضر لدجر سراغ داره؟ من الان نیاز دارم . اگه کسی لدجر مطمئن و آکبند داره اعلام کنه تا باهم صحبت کنیم

majid87

عضو جدید
سلام وقت بخیر من یه لجر نانو اس لازم دارم میخام باهاتون هماهنگ کنم

navid_fo

عضو جدید
من نیاز به کیف سخت افزاری نانو دارم میشه راهنمایی کنین منو؟
با تشکر

ali.h

عضو جدید
سلام من یک عدد کیف پول لجر نانو اس میخوام موجوده ؟

iFarshid

عضو جدید
سلام
قیمتش رو برام بفرستید لطفا
روی پروفایلتون هم پیغام گذاشتم

Moka.nf

عضو جدید
سلام دوستان
تعدادی Ledger Nano S موجود هست. اگر کسی لازم داره با قیمت توافقی براش ارسال میکنم.

mcarthur

عضو جدید
سلام من ۶ تا لدجر نانو اس اکبند دارم از آمریکا آوردم چنانچه کسی مایل بود پیغام بده ;)
قیمت یک میلیون و صد و هشتاد هزارتومان - تهران هستم
Ledger Nano S.jpg

زمان آخرین ویرایش:

mcarthur

عضو جدید
سه عدد لدجر نانو اس باقیمانده است قیمت جدید یک میلیون و بیست هزارتومان
چنانچه کسی مایل بود پیغام بده ;)

vhesm

عضو جدید
سلام
بنده هم دو تا لدجر نانو اس دارم
مستقيما از آمازون خريداري شده و آكبنده با ليبل آمازون